Koupelnové zrcadlo S-3615 s LED podsvícením a příslušenstvím 120 × 60 cm

Koupelnové zrcadlo s LED podsvícením, digitálními hodinami a kosmetickým zrcátkem. Rozměry: 120 × 60 cm. Světlo ovládané dotykovým senzorem kterým můžete nastavit intenzitu osvětlení. Součástí výrobku je topná rohož bránící zamlžení zrcadla. Zrcadlo je dodáváno s krytím IP44, vhodné jak do předsíně, chodby, ložnice, tak i do koupelen. Je připraveno k instalaci na přívodní kabel s napětím 230V. Možnost vrácení výrobku do 14 dnů. Záruka 2 roky.

Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
7 600 Kč –6 % 7 100 Kč 5 867,77 Kč bez DPH
Kategorie: Podle tvaru
Položka byla vyprodána…
S 3615 120x60 04
7 600 Kč –6 %
Lorem ipsum
Všechna zrcadla mají v základu funkci proti zamlžení
Lorem ipsum
Používáme kvalitní a 5 mm silná skla
Lorem ipsum
Bezpečné ovládání dotykovými senzory
Lorem ipsum
Zboží skladem – rychlé dodání

Ranní i večerní rutina s perfektním podsvícením

 Osvětlení LED žárovky napodobuje přirozené světlo, ale s mnohem větší intenzitou. Oproti jiným typům světel spotřebuje méně elektřiny a nevytváří téměř žádné odpadní teplo, takže šetří životní prostředí i vaši peněženku.

Pro kontrolu detailů slouží malé kosmetické zrcátko, které je součástí zrcadla .Ve výbavě jsou také digitální hodiny umístěné vedle dotykových senzorů.

Leštěné a broušené hrany, bez rámu.

5milimetrové zrcadlo s leštěnými hranami a rohy se skvěle hodí do každého interiéru. Váha zrcadel se v závislosti na výbavě a velikosti pohybuje od 4-15 kilogramů.

Stop zamlženému zrcadlu

Součástí zrcadla je topná rohož, která ohřívá střední část plochy skla a chrání ji před zamlžením. 

Teplota světla 6000K,světelný tok 650 Im. zrcadla.

Rozsvícení a ovládání lehkým dotykem

LED osvětlení aktivujete dotykovým senzorem umístěným na spodním okraji zrcadla. V této oblasti najdete také dotykový senzor pro zapnutí topné rohože. Díky podsvícení jej bez problémů najdete i v úplné tmě. 

Životnost LED diod? 40 000 hodin

Osvětlení vašeho nového zrcadla je projektované tak, aby zvládlo svítit 40 000 hodin. Zrcadlo vám tak bude dělat v koupelně radost dlouhé roky.

Odeslání do 24h od objednávky, možnost vrácení zboží

Zrcadlo vám doručíme bezpečně zabalené až domů. Pokud vám rozměry výrobku nebudou vyhovovat, je možné zrcadlo do 14 dnů bez udání důvodů vrátit. Na produkt garantujeme 2 letou záruku.

UPOZORNĚNÍ:

Zapojení LED zrcadla musí provádět oprávněný pracovník.

Čištění zrcadla provádějte nejlépe čistou vodou bez použití chemických prostředků aby nedošlo k poškození z hrany zrcadla jeho zadní části .

Zpět do obchodu